Godziny dostępności nauczycieli w szkole

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Badaszek Anna

piatek

11.00-12.00

Bartoszewski Jarosław

poniedziałek

14.15-15.15

Bednarek Arkadiusz

poniedziałek

(co 2 tydzień)

10.30-11.30

Birna Anna

czwartek

11.30-12.30

Borys Tadeusz

poniedziałek

13.20-14.20

Breska Błażej

piątek

15.10-16.10

Chwiałkowski Michał

piątek

12.35-13.35

Ciskowska Anna

czwartek

7.45-8.45

Czechanowska Justyna

czwartek

13.00-14.00

Duchnicz Tomasz

piątek

8.45-9.45

Dyller Mateusz

poniedziałek

13.00-14.00

Frukacz Kamil

czwartek 

10.30-11.30

Gajdamowicz Beata

wtorek

11.35-12.35

Grzebińska Barbara

środa

14.15-15.15

Gulgowska Marta

poniedziałek

14.15-15.15

Hebel Sebastian

środa

10.30-11.30

Hinc Halina

środa

9.45-10.45

Jutrzenka Hanna

piątek

(co 2 tydzień)

10.35-11.35

Kaczmarowski Krzysztof

środa

14.00-15.00

Kajzer Piotr

środa

(co 2 tydzień)

9.35-10.35

Kasprowicz Natalia

piątek

6.00-7.00

Klinkosz Emilia

poniedziałek

12.35-13.20

Kluge Karolina

piątek

12.35-13.35

Komorowski Rafał

wtorek

16.50-17.50

Kulesza Katarzyna

czwartek

15.15-16.15

Kurowska Monika

poniedziałek

14.00-15.00

Majewska Alicja

piątek

7.50-8.50

Markowicz Dominika

środa

7.50-8.50

Matura Marek

poniedziałek

10.30-11.30

Młyński Eugeniusz

środa

15.15-16.15

Mrozek Joanna

czwartek

8.50-9.50

Niemczyk Hanna

środa

12.35-13.20

Opaliński Krzysztof

piątek

10.30-11.30

Osowska Agnieszka

wtorek

14.15-15.15

Paczkowska Agata

poniedziałek

14.10-15.10

Pałasz Wojciech

czwartek

14.00-15.00

Parol Tomasz

poniedziałek

14.30-15.30

Paździerska Iwona

środa

15.10-16.10

Piontek Sławomira

środa

14.15-15.15

Polańska Anna

poniedziałek

6.00-7.00

Popielarczyk Piotr

wtorek

15.00-16.00

Portjanko Mariusz

poniedziałek

8.45-9.45

Prabucka Joanna

piątek

14.15-15.15

Radzewicz-Bork Anna

piątek

14.15-15.15

Rajch Beata

środa

16.00-17.00

Ratkowski Tomasz

poniedziałek

15.10-16.10

Rozkwitalska Elżbieta

poniedziałek

14.15-15.15

Schönhofer Ewa

poniedziałek

14.00-15.00

Sokół Piotr

poniedziałek

9.45-10.45

Stec Kamila

środa

21.00-22.00

Steinke Anna

niedziela

21.00-22.00

Stolarska Marta

piątek

(co 2 tydzień)

15.10-16.10

Szlagowski Krzysztof

poniedziałek

14.15-15.15

Świeczkowska Joanna

piątek

8.00-9.00

Truchliński Dariusz

wtorek

9.40-10.40

Wejs Marlena

piątek

11.00-12.00

Wejs Robert

niedziela

(co 2 tydzień)

21.00-22.00

Wojszko Ewa

czwartek

13.30-14.15

Wojszko Zbigniew

poniedziałek

10.45-11.45

Wolińska Monika

środa

14.15-15.15

Woźniak Olga

środa

9.45-10.45

Zybura Monika

czwartek

(co 2 tydzień)

16.00-17.00