Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Kadra

Kadra

 

Nazwisko Imię

Funkcja,  nauczany przedmiot

Ackermann-Szulgit Dorota Psycholog
Badaszek Anna Wychowawca w internacie

Bartoszewski Jarosław

J. polski

Bednarek Arkadiusz Przedmioty zawodowe
Birna Anna Przedmioty zawodowe

Borys Tadeusz

Przedmioty zawodowe, instruktor nauki jazdy

Breska Błażej

Fizyka

Brzóska Paulina

Urlop

Chwiałkowski Michał

Rewalidacja, terapia pedagogiczna 

Chylak Piotr

Instruktor nauki jazdy

Ciskowska Anna

Biologia, przedmioty zawodowe

Czechanowska Justyna Kierownik internatu

Duchnicz Tomasz

Edb, doradztwo zawodowe, wychowawca w internacie, terapia pedagogiczna, rewalidacja 

Dyller Mateusz

Wychowawca w internacie

Frukacz Daniela

Wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie 

Frukacz Kamil Informatyka, wychowanie fizyczne

Gajdamowicz Beata

J. niemiecki

Grzebińska Barbara

Wicedyrektor, historia

Gulgowska Marta Przedmioty zawodowe

Hebel Sebastian

Podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe

Hinc Halina 

Matematyka

Idziak Magdalena 

Przedmioty zawodowe

Jutrzenka Hanna

Chemia

Kaczmarowski Krzysztof

Kierownik praktycznej nauki zawodu

Kajzer Piotr

Wos, historia i teraźniejszość

Kasprowicz Natalia

Wychowawca w internacie 

Klinkosz Emilia  Przedmioty zawodowe

Kluge Karolina

Pedagog szkolny

Komorowski Rafał

Przedmioty zawodowe

Krawczykiewicz Małgorzata Urlop
Kulesza Katarzyna J. angielski

Kurowska Monika

Geografia, wychowawca w internacie 

Majewska Alicja

Religia

Markowicz Dominika

Przedmioty zawodowe

Matura Marek

J. angielski

Młyński Eugeniusz

Przedmioty zawodowe, instruktor nauki jazdy

Mrozek Joanna

Przedmioty zawodowe

Niemczyk Hanna Historia, historia i teraźniejszość

Opaliński Krzysztof

Przedmioty zawodowe

Osowska Agnieszka

Matematyka, przedmioty zawodowe

Paczkowska Agata

Nauczyciel bibliotekarz, j. łaciński i kultura antyczna

Pałasz Wojciech

Przedmioty zawodowe

Parol Tomasz

Geografia, przedmioty zawodowe

Paździerska Iwona

Wychowanie fizyczne

Piontek Sławomira 

Religia

Polańska Anna Maria

Wychowawca w internacie 

Popielarczyk Piotr

Dyrektor szkoły, przedmioty zawodowe

Portjanko Mariusz

Przedmioty zawodowe

Prabucka Joanna 

J. angielski 

Radzewicz-Bork Anna

J. polski

Rajch Beata

Przedmioty zawodowe

Ratkowski Tomasz

Przedmioty zawodowe

Rozkwitalska Elżbieta

Geografia

Schönhofer Ewa

Wicedyrektor, chemia 

Sokół Piotr

Przedmioty zawodowe

Stec Kamila

Wychowawca w internacie 

Steinke Anna

Wychowawca w internacie 

Stolarska Marta

Biologia

Szlagowski Krzysztof Wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie
Świeczkowska Joanna Matematyka

Truchliński Dariusz

J. polski, historia, historia i społeczeństwo

Wejs Marlena

Wychowawca w internacie 

Wejs Robert

Wychowawca w internacie

Wojszko Ewa

Przedmioty zawodowe

Wojszko Zbigniew

Przedmioty zawodowe

Wolińska Monika

Wychowanie fizyczne

Woźniak Olga

Przedmioty zawodowe

Zybura Monika

J. rosyjski


Lista pracowników administracji

Aksan Teresa - sekretarz szkoły

Grodek Marzena - specjalista do spraw kadr i płac

Murawska Judyta - kierownik gospodarczy

Pawlik Monika - intendentka 

Werner Anna - główna księgowa

Monika Bielińska - referent ds. administracyjnych (urlop)

Pochwałowska Marta -  referent ds. administracyjnych

 

Lista pracowników obsługi

Bochenek Sandra

Bykowska Bożena

Bykowski Władysław

Cesarz Joanna

Kaliszewska Barbara

Kosińska-Kowalska Małgorzata

Kuszowska Katarzyna

Piłat Piotr

Redecki Mirosław

Skórka Rafał

Werenczak Angelika

Wolna Marzena