Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. SZKOŁA
  3. Kadra

Kadra

Lista nauczycieli na rok szkolny 2021/2022

Nazwisko Imię

Funkcja,  nauczany przedmiot

Badaszek Anna Wychowawca w internacie

Bartoszewski Jarosław

Język polski

Bednarek Arkadiusz Budownictwo i inżynieria środowiska
Birna Anna Przedmioty gastronomiczne 

Borys Tadeusz

Przedmioty rolnicze, nauka jazdy ciągnikiem

Breska Błażej

Fizyka

Brzóska Paulina

URLOP

Chwiałkowski Michał

Rewalidacja,  wychowawca w internacie, terapia pedagogiczna 

Chylak Piotr

Instruktor nauki jazdy

Ciskowska Anna

Biologia, WDŻ, przedmioty architektury krajobrazu

Czechanowska Justyna Wychowawca w internacie
Deja Justyna Przedmioty gastronomiczne

Duchnicz Tomasz

EDB, doradztwo zawodowe, wychowawca w internacie, terapia pedagogiczna, rewalidacja 

Frukacz Daniela

Wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie 

Frukacz Kamil Informatyka, wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie  

Gajdamowicz Beata

Język niemiecki

Grzebińska Barbara

Wicedyrektor, historia

Gulgowska Marta Przedmioty gastronomiczne

Hebel Sebastian

Podstawy przedsiębiorczości, systemy energetyki odnawialnej, przedmioty rolnicze

Idziak Magdalena 

Przedmioty rolnicze 

Kaczmarowski Krzysztof

Kierownik praktycznej nauki zawodu, j. niemiecki

Kajzer Piotr

Historia, wos, historia i społeczeństwo 

Klinkosz Emilia  Podstawy ochrony środowiska, przedmioty rolnicze, wychowawca w internacie 

Kluge-Wojciechowska Karolina

Pedagog szkolny,  wychowawca w internacie

Komorowski Rafał

Przedmioty rolnicze

Krawczykiewicz Małgorzata URLOP

Kurowska Monika

Wychowawca w internacie

Kuśnierz-Kamińska Agnieszka 

Przedmioty architektury krajobrazu

Labudda Anna

Matematyka, chemia

Majewska Alicja

Religia, wdż

Matura Marek

J. angielski

Młyński Eugeniusz

Przedmioty rolnicze, nauka jazdy kat. B

Mrozek Joanna

Przedmioty gastronomiczne

Niemczyk Hanna Historia

Opaliński Krzysztof

Przedmioty rolnicze

Paczkowska Agata

Nauczyciel biblotekarz, j. angielski, j. łaciński i kultura antyczna

Parol Tomasz

Geografia, systemy energetyki odnawialnej

Paździerska Iwona

Wychowanie fizyczne

Piontek Sławomira 

Religia

Polańska Anna Maria

Wychowawca - opiekun nocny w internacie 

Popielarczyk Piotr

Dyrektor szkoły,  przedmioty gastronomiczne

Prabucka Joanna 

J. angielski 

Ratkowski Tomasz

Przedmioty rolnicze

Rozkwitalska Elżbieta

Geografia

Schönhofer Ewa

Wicedyrektor, chemia 

Sokół Piotr

Przedmioty rolnicze

Steinke Anna

Nauczyciel - wychowawca w internacie 

Świeczkowska Joanna  Matematyka
Szlagowski Krzysztof Kierownik internatu 

Truchliński Dariusz

Język polski, historia i społeczeństwo

Wojszko Ewa

Przedmioty gastronomiczne

Wojszko Zbigniew

Przedmioty rolnicze

Wolińska Monika

Wychowanie fizyczne

Woźniak Olga

Przedmioty architektury krajobrazu

Zybura Monika

J. rosyjski, rewalidacja


Lista pracowników administracji

Aksan Teresa - sekretarz szkoły

Grodek Marzena - specjalista do spraw kadr i płac

Murawska Judyta - kierownik gospodarczy

Pawlik Monika - intendentka 

Werner Anna - główna księgowa

 

Lista pracowników obsługi

Bochenek Sandra

Bykowska Bożena

Bykowski Władysław

Kuszowska Katarzyna

Piłat Piotr

Redecki Mirosław

Skórka Rafał

Werenczak Angelika

Wolna Marzena

Kontakt

83-115 Swarożyn ul. Szkolna 2

 tel. 58-536-93-93 / kom. 505607209

E-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl