Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. SZKOŁA
  3. Kadra

Kadra

Lista nauczycieli na rok szkolny 2019/2020

Nazwisko Imię

Funkcja,  nauczany przedmiot

Badaszek Anna Wychowawca w internacie

Bartoszewski Jarosław

Język polski

Bednarek Arkadiusz Budownictwo i inżynieria środowiska

Borys Tadeusz

Przedmioty rolnicze, nauka jazdy ciągnikiem

Brzóska Paulina

Przedmioty architektury krajobrazu

Chwiałkowski Michał

Rewalidacja,  wychowawca w internacie

Ciskowska Anna

Biologia, WDŻ

Czechanowska Justyna Wychowawca w internacie
Deja Justyna Przedmioty gastronomiczne

Duchnicz Tomasz

Pedagog szkolnyEDB

Dyller Mateusz 

Wychowawca w internacie 

Frukacz Kamil Wychowawca w internacie , wychowanie fizyczne

Gajdamowicz Beata

Język niemiecki

Grzebińska Barbara

Wicedyrektor, historia

Gulgowska Marta Przedmioty gastronomiczne

Hebel Sebastian

Przedmioty rolnicze, systemy energetyki odnawialnej

Kaczmarowski Krzysztof

Kierownik praktycznej nauki zawodu, przedsiębiorczość, j. niemiecki

Kamińska Daniela Wychowanie fizyczne
ks. Kelman Mirosław Religia

Kluge-Wojciechowska Karolina

Pedagog szkolny,  wychowawca w internacie

Komorowski Rafał

Przedmioty rolnicze

Krawczykiewicz Małgorzata Matematyka, informatyka

Kurowska Monika

Wychowawca w internacie

Labudda Anna

Matematyka, chemia

Majewska Alicja

Religia, WDŻ

Maj-Szymańska Marta 

Przedmioty architektury krajobrazu

Matura Marek

J. angielski

Młyński Eugeniusz

Przedmioty rolnicze, nauka jazdy kat. B

Niemczyk Hanna Historia, WOS

Opaliński Krzysztof

Przedmioty rolnicze

Paczkowska Agata

Bibliotekarka,j. angielski

Parol Tomasz

Geografia, systemy energetyki odnawialnej

Paździerska Iwona

Wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie

Popielarczyk Piotr

Dyrektor szkoły,  przedmioty gastronomiczne

Prabucki Janusz

Fizyka, informatyka, matematyka

Ratkowski Tomasz

Przedmioty rolnicze

Sokół Piotr

Przedmioty rolnicze

Świeczkowska Joanna  Matematyka, EDB

Truchliński Dariusz

Język polski, historia

Wojszko Ewa

Przedmioty gastronomiczne

Wojszko Zbigniew

Przedmioty rolnicze, historia 

Wolińska Monika

Wychowanie fizyczne

Woźniak Olga

Przedmioty architektury krajobrazu

Wroblak Małgorzata Plastyka

Zybura Monika

Kierownik internatu, j. rosyjski

 

Lista pracowników administracji

Aksan Teresa - sekretarz szkoły

Grodek Marzena - specjalista do spraw kadr i płac

Murawska Judyta - kierownik gospodarczy

Pawlik Monika - intendentka 

Werner Anna - główna księgowa

 

Lista pracowników obsługi

Bochenek Sandra

Bucholc Monika 

Bykowska Bożena

Bykowski Władysław

Dębowski Wojciech 

Kuszowska Katarzyna

Piłat Piotr

Redecki Mirosław

Skórka Rafał

Werenczak Angelika

Wolna Marzena