Wkład Ampol-Merol w edukację rolniczą

Firma Ampol-Merol w sposób praktyczny definiuje kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa. Szeroka oferta produktowa to tylko jeden segment współpracy - nieodzownym elementem jest wiedza i doświadczenie, które pokazują, że doradztwo nie jest dodatkiem do oferty, ale jej kluczowym elementem. To właśnie dzięki ekspertom Ampol-Merol nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania, które pozwalają optymalizować zyski z każdego hektara. 

W związku z tym nasza kadra rozpoczęła serię szkoleń, warsztatów i wykładów, które są kierowane do uczniów i studentów kierunków i specjalizacji rolniczych. Kompleksowa edukacja łączy teorię z praktyką i pozwala zaszczepić w młodych ludziach chęć dalszego rozwoju, dzięki czemu będą mogli liczyć na bardzo satysfakcjonującą pracę właśnie w branży rolnej.

Pierwsze spotkanie z uczniami odbyło się 23 kwietnia w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Swarożynie. Prelegentami byli przedstawiciele dwóch pokoleń doradców - Grzegorz Kopeć z synem Jakubem. Ten duet pokazuje, że pasję można dziedziczyć i w sposób pozytywny zarażać innych do kreowania własnej przyszłości w sposób przemyślany. 

Dlaczego placówki oświatowe tak chętnie nawiązują z nami współpracę? Bo łączymy w sobie centrum doradztwa rolniczego z doradztwem zawodowym, dajemy szansę na odbycie praktyk i staży, a także aplikujemy do naszej firmy najlepszych z najlepszych!

Do zobaczenia w klasach i salach wykładowych! Już do Was jedziemy:)