"Rodzaje, rozpoznawanie i radzenie sobie z emocjami, relacje międzyludzkie oraz przejawy i skuteczna walka z przemocą" - to temat warsztatów poprowadzonych przez doświadczonego pedagoga w pracy z dziećmi i młodzieżą dnia 19 marca w naszej placówce.
Podczas zajęć wychowankowie mogli dowiedzieć się jak radzić sobie z różnego rodzaju emocjami i uczuciami, których doświadczają bardzo często w jakże burzliwym okresie dorastania. Rozmawiano również o przejawach oraz o skutecznym przeciwdziałaniu agresji i przemocy.
