MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

Szkolenie w Nienburgu

Nauczyciel naszej szkoły Rafał Komorowski w dniach od 06 do 17 listopada 2017r. uczestniczył w szkoleniu w niemieckim Ośrodku Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego dla Rolnictwa - DEULA Nienburg. Szkolenie było zrealizowane w ramach projektu FRSE „Staże zagranicze dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” pod tytułem:„Współpraca grup producentów rolnych warunkiem rozwoju przedsiębiorczości na terenach wiejskich i zwiększenia dochodów z działalności rolniczej w krajach Unii Europejskiej” (numer projektu: 2016-1-PL01-KA102-024017).

            Uczestnicy szkolenia mieli również możliwość poznania i porównania cyklu pracy różnych biogazowni, opartych na innych substratach, a także możliwości pozyskiwania, przetwarzania i magazynowania energii ze źródeł odnawialnych. Istotnym elementem, oprócz obserwacji procesów produkcyjno – technologicznych była też obserwacja zajęć w centrum kształcenia zawodowego, gdzie nauczyciele poznali i porównali z polskimi, warunki kształcenia młodzieży w niemieckich ośrodkach kształcenia zawodowego np. w zakresie eksploatacji agregatów maszynowych. Uczestnicy mieli okazję zwiedzania targów w Hanowerze Agritechnika 2017, na których mogli zobaczyć najnowocześniejszy sprzęt stosowany w rolnictwie na całym świecie.

 

Czytany 9733 razy

Odwiedziło nas

Today 11

Yesterday 68

Week 11

Month 2922

All 5774618

Currently are 14 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa