MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

Lepszy start z „Erasmus+”

1 października 2018r. ośmioosobowa grupa uczniów wraz z opiekunem z ZSCKR w Swarożynie z klas technik żywienia i usług gastronomicznych wyjechała na praktyki zagraniczne do Niemiec realizowane w ramach projektu „Erasmus+” pod nazwą „Lepszy start na rynku pracy – międzynarodowe partnerstwo na rzecz rozwoju umiejętności technicznych i zawodowych młodzieży”. Zanim uczniowie dotarli do regionu – Turyngia (miejsca praktyk) odwiedzili stolicę Niemiec – Berlin.

Zdjęcie 1 i 2 zrobione zostało w pobliżu Reichstagu, a zdjęcie 3 pod Bramą Branderburską.

                                                                                                                         D. Truchliński

 

W poniedziałek (1 października 2018r.) około godziny 17:00 uczniowie klas technik żywienia i usług gastronomicznych naszej szkoły dotarli do miejscowości Siegmundsburg (Turyngia). Zostali serdecznie powitani w obiekcie „HausWerraquelle” przez przedstawicieli niemieckiej firmy partnerskiej – SHW, która zajmuje się organizacją projektu Erasmus+. Przed udaniem się na odpoczynek po długiej i męczącej podróży wybrali się jeszcze na krótki spacer.

2 października 2018r. (wtorek) zwiedzili Fabrykę Szkła (ELIAS GLASHÜTTE LAUSCHA).

3 PAŹDZIERNIKA 2018r. (środa) uczniowie rozpoczęli miesięczną praktykę w obiektach gastronomicznych (region – Turyngia):

-         Hotel Rennsteig – Masserberg,

-         Waldhotel Berghof – Luisental,

-         KulturhotelKaiserhof – Bad Liebenstein,

-         Hotel Thüringer Wald – Boxberg.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!

Czytany 9336 razy

Odwiedziło nas

Today 3

Yesterday 36

Week 104

Month 3

All 5774711

Currently are 35 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa