MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

Dzień otwarty szkoły

W piątek 8 marca 2019 miał miejsce w naszej szkole dzień otwarty. Przybyło ponad 400 uczniów z ostatnich klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Mogli oni zobaczyć, jakie kierunki zostały przez szkołę zaprezentowane. A zaprezentowały się wszystkie aktualne specjalności:

- technik rolnik

-technik architektury krajobrazu

-technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

-technik żywienia i usług gastronomicznych

- mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych

Uczniowie mieli okazję udekorować ciastka, pojeździć ciągnikiem, namalować obrazek i wykonać wiele innych czynności oswajających z kierunkiem. Aktywni i zaangażowani otrzymali symboliczne nagrody.  Dla niektórych z nich był to początek dłuższej znajomości z kierunkiem i szkołą. Chętni mogli skorzystać z kawy i herbaty przygotowanej w stołówce internatu dla uczniów i nauczycieli. Zapraszamy do podjęcia nauki w naszej szkole.

                                                  D. Truchliński

Czytany 7718 razy

Odwiedziło nas

Today 13

Yesterday 68

Week 13

Month 2924

All 5774620

Currently are 16 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa