Przez innowacyjność do sukcesu

W dniu 28.02.2019 klasa 3 FTR pod opieką  nauczyciela Rafała Komorowskiego uczestniczyła w VIII Edycji Cyklu Konferencji Regionalnych Farmera ,,Przez innowacyjność do Sukcesu”, która odbyła się w Starych Jabłonkach w Hotelu Anders. Tematem Konferencji było poznawanie nowoczesnych odmian zbóż i metody podnoszenia skuteczności oprysku oraz nowości firmy Innvigo. Wykłady prowadził prof. dr hab. Sławomir Podlaski oraz prof. dr hab. Marek Korbas.

                                                                            R. Komorowski

 

stareJ1

Czytany 6878 razy

Odwiedziło nas

Today 29

Yesterday 33

Week 110

Month 1177

All 5770854

Currently are 24 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa