MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

GALA ABSOLWENTÓW 2019

W dniu 26 kwietnia 2019 roku w ZSCKR odbyła się GALA ABSOLWENTÓW 2019. Pożegnaliśmy uczniów klas programowo najwyższych kończących się maturą. Mury naszej szkoły opuścili uczniowie kształcący się w zawodach: technik architektury krajobrazu, technik żywienia i usług gastronomicznych  (wychowawca: A. Piernicka-Szadkowska) oraz technik rolnik i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (wychowawca: Z. Wojszko).

Dyrektor ZSCKR Piotr Popielarczyk gratulował wszystkim sukcesu edukacyjnego oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Wręczył nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami w procesie dydaktycznym i w działalności na rzecz środowiska szkolnego.

Korzystając z okazji dyrektor wręczył odznaczenie resortowe „Zasłużony dla Rolnictwa” panu Rafałowi Komorowskiemu i Tomaszowi Parolowi.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Czytany 7383 razy

Odwiedziło nas

Today 34

Yesterday 36

Week 135

Month 34

All 5774742

Currently are 9 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa