Wyjazd studyjny

W dniu 13 czerwca 2019 r. uczniowie klas: I HTP, II HTP oraz III HTP, pod opieką p. Olgi Woźniak oraz p. Pauliny Brzóska uczestniczyli w wyjeździe studyjnym. Pierwszym miejscem na naszej trasie było Arboretum leśne w Wirtach, gdzie mogliśmy poznać unikalne kolekcje roślin iglastych oraz liściastych. Kolejnym miejscem, do którego się udaliśmy były Ogrody Pokazowe Frank-Raj we Franku. Na miejscu zapoznaliśmy się z ogrodami historycznymi, ogrodami botanicznymi oraz innymi atrakcjami, jakie gwarantuje to miejsce.

 Pogoda niestety nam nie dopisała, zmoczył nas deszcz i przegoniła burza, ale mimo wszystko zachowaliśmy dobre humory :-)

                                                                                                 P. Brzóska

Czytany 5563 razy

Odwiedziło nas

Today 4

Yesterday 19

Week 4

Month 1071

All 5770748

Currently are 21 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa