FINAŁ – PROJEKT „KUŹNIA MŁODEGO PRZĘDSIEBORCY”

W dniach 14-15 czerwca 2019 roku w miejscowości Pisz w Hotelu Nad Pisą odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu ekonomicznego „Kuźnia młodego przedsiębiorcy”. Zespół Szkół Centrum Rolniczego w Swarożynie reprezentowali: szkolny koordynator projektu Sebastian Hebel, który uczy w szkole przedmiotów ekonomicznych oraz troje finalistów I etapu szkolnego: Agnieszka Benert z klasy II HTP, Małgorzata Buławska  z klasy III HTP  oraz Dariusz Baran z klasy III BB. Uczniowie ze ZSCKR Swarożyn opracowali projekt biznesplanu  kawiarni pod tytułem „Mała Czarna”. Projekt trwał od września do czerwca i został zrealizowany dzięki dofinansowaniu przez Narodowy Bank Polski w ramach programu edukacji ekonomicznej. Liderem projektu był ZSCKR w Janowie, partnerami byli minister rolnictwa i rozwoju wsi oraz 47 szkół ministerialnych szkół z całego kraju.  

                                                              Sebastian Hebel

 

Czytany 5017 razy

Odwiedziło nas

Today 21

Yesterday 20

Week 41

Month 1116

All 5765806

Currently are 74 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa