Lepszy start na rynku pracy z Erasmus+

W ramach projektu Erasmus+ grupa 12 uczniów z klas technika żywienia i usług gastronomicznych, technika rolnika i technika architektury krajobrazu wyruszyła wczesnym rankiem na czterotygodniowe praktyki do Tyryngii w Niemczech. Będą pracować w hotelach i gospodarstwach niemieckich, gdzie nauczą się komunikacji w języku obcym oraz umiejętności praktycznych w swoim zawodzie. Pozdrawiamy z Turyngii.

 

Czytany 680 razy

Odwiedziło nas

Today 5

Yesterday 59

Week 219

Month 984

All 5765674

Currently are 86 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa