MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.
Bardzo prosimy o zapoznanie się wszystkich uczniów i rodziców z planem zajęć online, który obowiązuje w dniach 25.03-10.04.2020r. >>PLAN<<

Pielgrzymka na Jasną Górę

Dn. 30 września uczniowie klas czwartych wzięli udział w Pielgrzymce Maturzystów Diecezji Pelplińskiej. Młodzież wraz z ks. Mirosławem Kelmanem i wychowawczyniami A. Labuddą i E. Wojszko uczestniczyli we Mszy św. na Jasnej Górze pod przewodnictwem biskupa Arkadiusza Okroja. Msza św. poprzedzona była nabożeństwem pokutnym, Koronką do Miłosierdzia Bożego i Różańcem w kaplicy Cudownego Obrazu. Po Eucharystii uczniowie spotkali się z Dobromirem Mak Makowskim dającym świadectwo swojej wiary. Dzień zakończono Apelem Jasnogórskim. Uczniowie korzystali z gościnności Zgromadzenia Księży Pallotynów w Dolinie Miłosierdzia Bożego. Wczesnym rankiem uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w pierwszej Mszy św. przed Cudownym Obrazem. Następnie zwiedzili wiele ważnych miejsc, mówiących o historii klasztoru i obrazu, m. in. skarbiec, salę rycerską, galerie i wystawy. Pełni wrażeń udali się w drogę powrotną.

 

Czytany 1223 razy

Odwiedziło nas

Today 28

Yesterday 73

Week 529

Month 2822

All 5774518

Currently are 12 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa