MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

Ślubowanie klas pierwszych 2019

W dniu dzisiejszym odbyło się ślubowanie klas: 1 ABB, 1 BG, 1 ATF, 1 HTP, 1 F4H, 1 P4 . Miejscem ślubowania był tradycyjnie Las Szpęgawski , w którym Niemcy dokonali zbrodni wojennych na początku II wojny światowej. Informację historyczną na temat tego miejsca przedstawiła pani wicedyrektor Barbara Grzebińska. Uroczystości ślubowania przewodniczył dyrektor Piotr Popielarczyk. Pierwszoklasiści ślubowali zasady uczniowskiej etyki na sztandar szkoły. Niektórzy uczniowie byli w tym miejscu ważnym dla Kociewiaków po raz pierwszy.

"Pamięć o tej tragedii to sprawa elementarnej sprawiedliwości" - Prezydent RP Andrzej Duda

SSz19 (MPG)

 

Czytany 1185 razy

Odwiedziło nas

Today 34

Yesterday 36

Week 135

Month 34

All 5774742

Currently are 44 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa