MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2019

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej. To dzień wyjątkowy, w którym składamy życzenia i podziękowania za codzienną pracę na rzecz kształcenia  i wychowania młodzieży. Dyrektor ZSCKR podziękował wszystkim za wkład pracy a szczególnie wyróżniającym się pracownikom przekazał nagrody finansowe. Warto przypomnieć, że święto upamiętnia powstanie 14 października 1773 roku Komisji Edukacji Narodowej, pierwszego w Polsce i w całej Europie organu władzy oświatowej o charakterze współczesnego ministerstwa oświaty.

Aby uczcić dzień 14 października klasa II FT wraz z wychowawcą Beatą Gajdamowicz przygotowała apel w formie gali, na której wręczono „Wiktory” w 13 kategoriach.  Wyboru dokonała cała społeczność szkolna w formie głosowania. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i życzymy spektakularnych sukcesów.

Czytany 1175 razy

Odwiedziło nas

Today 12

Yesterday 68

Week 12

Month 2923

All 5774619

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa