MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

101. rocznica odzyskania niepodległości

Dzień 11 listopada to dla wszystkich Polaków ważne święto, które skłania do refleksji nad przeszłością i obliguje do przypomnienia głównych postaci walczących o wolność i niepodległość Polski. Z tej okazji w piątek 8 listopada w ZSCKR odbył się uroczysty apel. Punktualnie o godz. 11 wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły odśpiewali hymn. Patriotyczny program artystyczny został przygotowany przez klasę 2 HTP wraz z wychowawcą panem Tomaszem Parolem. Przypomniane zostały ważne wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Szacunek dla historii polskości, to współczesny wyraz naszego patriotyzmu.

Czytany 800 razy

Odwiedziło nas

Today 11

Yesterday 68

Week 11

Month 2922

All 5774618

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa