101. rocznica odzyskania niepodległości

Dzień 11 listopada to dla wszystkich Polaków ważne święto, które skłania do refleksji nad przeszłością i obliguje do przypomnienia głównych postaci walczących o wolność i niepodległość Polski. Z tej okazji w piątek 8 listopada w ZSCKR odbył się uroczysty apel. Punktualnie o godz. 11 wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły odśpiewali hymn. Patriotyczny program artystyczny został przygotowany przez klasę 2 HTP wraz z wychowawcą panem Tomaszem Parolem. Przypomniane zostały ważne wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Szacunek dla historii polskości, to współczesny wyraz naszego patriotyzmu.

Czytany 345 razy

Odwiedziło nas

Today 32

Yesterday 31

Week 369

Month 837

All 5770514

Currently are 34 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa