Desant Paintball

Dnia 13 listopada 2019 roku uczniowie klasy 4FTR wraz z opiekunami panią Anną Labudda i panem Tomaszem Parolem wyruszyli do Centrum Paintbolowego Desant Paintball w Gniszewie. Pomimo niesprzyjającej, deszczowej pogody humory wszystkim dopisywały. Dzień obfitował w emocje i skoki adrenaliny. Paintball okazał się, dosłownie i w przenośni, strzałem w dziesiątkę na obniżenie stresu przed próbną maturą i próbnymi egzaminami zawodowymi.

                                               A. Labudda

Czytany 306 razy

Odwiedziło nas

Today 38

Yesterday 31

Week 375

Month 843

All 5770520

Currently are 17 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa