MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

II Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

W piątek 15.11.2019 w Zespole Szkół Technicznych w Tczewie odbył się II Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej.Do rywalizacji stanęli przedstawiciele prawie wszystkich szkół powiatu tczewskiego. Naszą szkołę reprezentowali : solista Adam Piłat z kl. I F4HT oraz chórek : Aniela Gdaniec i Małgorzata Weiner również z klasy IF4HT Opiekunem grupy i wychowawcą klasy był Dariusz Truchliński. Uczniowie za udział w konkursie otrzymali dyplomy i książki.

                                    D. Truchliński

Czytany 765 razy

Odwiedziło nas

Today 11

Yesterday 68

Week 11

Month 2922

All 5774618

Currently are 11 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa