MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

Szkolny Dzień Profilaktyki

W czwartek 28 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych, które zrealizował pedagog szkolny pan Tomasz Duchnicz. W pierwszej części wyświetlony został film pt. „Życie jest jedno - to nie gra” o nastolatkach, którzy pod wpływem narkotyków i alkoholu dokonali rozboju i zniszczenia mienia. W efekcie trafili do poprawczaka a po uzyskaniu pełnoletniości znacząco utrudnili sobie start na rynku pracy przez wpis „karany”. Mamy nadzieję, że prezentowany film skłoni do refleksji i skutecznie odstraszy naszą młodzież od wejścia na złą drogę.

W drugiej części zajęć profilaktycznych zrealizowany został quiz z wiedzy ogólnej. Przedstawiciele wszystkich oddziałów klasowych w zespołach trzy osobowych świetnie radzili sobie z pytaniami przygotowanymi przez pedagoga.

Czytany 724 razy

Odwiedziło nas

Today 11

Yesterday 68

Week 11

Month 2922

All 5774618

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa