MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

Udział w próbie orkiestry Filharmonii Bałtyckiej

Dnia 11.12.2019 roku uczniowie klas 4FTR, 3FT i 3HPT wzięli udział w próbie orkiestry Filharmonii Bałtyckiej. Artyści pod batutą Georgea  Tchitchinadze przygotowywali się do piątkowego koncertu objętego programem Filharmonia / ostrożnie, wciąga!!!. Muzycy zaprezentowali nam następujące utwory: III Symfonię Es-dur Eroica op. 55 Ludwiga van Beethovena oraz Intermezzo nr 3 i Muzykę baletową nr 2 z opery Rosamunde  Franza Schuberta. Pan Konrad Mielnik wprowadził nas w świat muzyki. Przedstawił wiele ciekawostek na temat wysłuchanych dzieł i ich kompozytorów oraz zwrócił uwagę na  ważne aspekty pracy dyrygenta i członków orkiestry. Po dawce muzycznych wrażeń udaliśmy się na spacer gdańską Starówką.

                                                       Anna Labudda

Czytany 768 razy

Odwiedziło nas

Today 3

Yesterday 36

Week 104

Month 3

All 5774711

Currently are 8 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa