Stypendysta Marszałka Województwa Pomorskiego

W dniu wczorajszym tj. 16 grudnia Marszałek Województwa Pomorskiego wręczył stypendia uczniom, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli najlepsze wyniki w nauce przedmiotów zawodowych, sporcie i najefektywniej rozwijali swoje pasje. Podczas uroczystej gali w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku dyplom stypendysty odebrał nasz uczeń Szymon Czarnotta z klasy III szkoły branżowej.

Gratulujemy serdecznie naszemu stypendyście.

Czytany 215 razy

Odwiedziło nas

Today 26

Yesterday 68

Week 94

Month 948

All 5770625

Currently are 10 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa