Cuda na pierniku

Dnia 17 grudnia br. miał miejsce I Szkolny Konkurs "Cuda na pierniku". Z każdej klasy wytypowanych zostało 3 rezprezentantów, których zadaniem było ozdobić pierniki o różnych kształtach. Uczestnicy wykazali się wielką pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu swoich prac. Dla wszystkich była to wielka frajda. Wygranym gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

                                                       M. Gulgowska

 

Czytany 215 razy

Odwiedziło nas

Today 25

Yesterday 68

Week 93

Month 947

All 5770624

Currently are 26 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa