Licealiada - piłka nożna

W dniu 17 grudnia 2019 roku w hali II LO w Tczewie odbyła się Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach startowali uczniowie szkól średnich dziennych, rocznik 2000 i młodsi. Z powiatu tczewskiego udział w zawodach zgłosiło 9 drużyn. Drużyna składała się z 4 zawodników w polu i bramkarza. Rozgrywki przeprowadzono w 2 fazach tj. eliminacyjnej i finałowej. W każdej grupie drużyny rozegrały pojedynki między sobą systemem każdy z każdym. Niestety naszym zawodnikom nie udało się przejść fazy eliminacyjnej pomimo włożonego serca i energii.

Czytany 232 razy

Odwiedziło nas

Today 23

Yesterday 68

Week 91

Month 945

All 5770622

Currently are 39 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa