MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

WYJĄTKOWI GOŚCIE

Miłą niespodzianką dzisiaj  było przybycie uczniów ze szkoły podstawowej Zespołu Kształcenia i Wychowania w Swarożynie. Goście zaprezentowali w ramach lekcji religii prowadzonej przez ks. Mirosława Kelmana  „Jasełek szkolnych”.

Młodzi  artyści w swoim występie przypomnieli jakże ważną współcześnie potrzebę dziękowania narodzonemu Dzieciątku za to czym nas obdarza. Jasełka i śpiew kolęd zakończone zostały życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Występ został nagrodzony gromkimi brawami Dyrekcji, nauczycieli i uczniów naszej Szkoły. Pan Dyrektor podziękował młodym artystom oraz obdarował ich słodyczami  i biletami do kina. Były też podziękowania dla pani Katarzyny Pałasz, która przygotowała występ.

Wizytę zakończyło pokazanie przez pana Dyrektora dzieciom jednej z  gastronomicznych pracowni szkolnych.  

Bardzo dziękujemy  za  Jasełka

                                                             A. Majewska      

  

 

Czytany 668 razy

Odwiedziło nas

Today 3

Yesterday 36

Week 104

Month 3

All 5774711

Currently are 152 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa