WYJĄTKOWI GOŚCIE

Miłą niespodzianką dzisiaj  było przybycie uczniów ze szkoły podstawowej Zespołu Kształcenia i Wychowania w Swarożynie. Goście zaprezentowali w ramach lekcji religii prowadzonej przez ks. Mirosława Kelmana  „Jasełek szkolnych”.

Młodzi  artyści w swoim występie przypomnieli jakże ważną współcześnie potrzebę dziękowania narodzonemu Dzieciątku za to czym nas obdarza. Jasełka i śpiew kolęd zakończone zostały życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Występ został nagrodzony gromkimi brawami Dyrekcji, nauczycieli i uczniów naszej Szkoły. Pan Dyrektor podziękował młodym artystom oraz obdarował ich słodyczami  i biletami do kina. Były też podziękowania dla pani Katarzyny Pałasz, która przygotowała występ.

Wizytę zakończyło pokazanie przez pana Dyrektora dzieciom jednej z  gastronomicznych pracowni szkolnych.  

Bardzo dziękujemy  za  Jasełka

                                                             A. Majewska      

  

 

Czytany 247 razy

Odwiedziło nas

Today 28

Yesterday 68

Week 96

Month 950

All 5770627

Currently are 25 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa