MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

Pomoc Andrzejowi

Zwracamy się do Państwa z serdeczną i ogromną prośbą do ludzi życzliwych, darczyńców i szczodrego serca o wsparcie i pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie naszego kolegi Andrzeja Murawskiego. Wysiłek finansowy, który przyjdzie mu ponieść, jest dla niego i jego rodziny samodzielnie nie do udźwignięcia. Za każdy dar przekazany na konto, który przyczyni się do ratowania życia jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni.

                                                       JP

AM1

>> Darowizny na rzecz leczenia Andrzeja Murawskiego - Pomóż! <<

Czytany 730 razy

Odwiedziło nas

Today 3

Yesterday 36

Week 104

Month 3

All 5774711

Currently are 6 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa