MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

28. Finał WOŚP

W niedzielę 12 stycznia br. odbył się 28 Finał WOŚP. Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji kwestując, jako wolontariusze w okolicach Tczewa i Starogardu Gdańskiego. Zebraliśmy łącznie 5931.59 zł. W zbiórce brali udział uczniowie: Keister Karolina, Filcek Daria, Dietrich Filip, Rutkowska Julia, Gdaniec Aniela, Ossowska Joanna, Weiner Małgorzata, Koprowska Klaudia, Raczkowski Joanna, Cyman Magda, Seikowski Klaudiusz, Bohm Sandra, Pakieser Weronika, Boldt Nikola, Braun Gracjan, Haska Jakub, Szweda Joanna, Bogdan Malwina, Czarnota Szymon, opiekunowie Duchnicz Tomasz, Stempin Justyna, Komorowski Rafał, Sokół Piotr.

Czytany 620 razy

Odwiedziło nas

Today 34

Yesterday 36

Week 135

Month 34

All 5774742

Currently are 14 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa