MO log  
 
KONKURS FOTOGRAFICZNY W ZSCKR PRZESUNIĘTY NA DZIEŃ 1 CZERWCA 2020 R.

Seminarium rolnicze w ZSCKR

10 marca odbyło się seminarium rolnicze, które było dedykowane także rolnikom naszej gminy i powiatu. Głównym tematem seminarium była uprawa roślin bobowatych. Przedstawiciele firmy Raitech zaprezentowali ciągnik marki New Holland oraz siewnik Poettinger. Uczniowie mogli wykonać samodzielnie próbę kręconą. Następnie odbyły się wykłady. Sponsorem seminarium był Bank Spółdzielczy w Tczewie oraz Wójt Gminy Tczew. Serdecznie dziękujemy sponsorom oraz wszystkim uczestnikom spotkania.

                                                                                K. Kaczmarowski

 >> FOTO RELACJA <<

semi

 

Czytany 236 razy

Odwiedziło nas

Today 12

Yesterday 68

Week 12

Month 2923

All 5774619

Currently are 12 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 2 83-115 Swarożyn

tel/fax 58 536 93 93

e-mail: szkola@zsckrswarozyn.pl

www.zsckrswarozyn.pl

ZSCKR na Facebook'u

facebook like box joomla

Mapa