Uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas maturalnych oraz branżowej szkoły II stopnia

Pożegnanie absolwentów to ważne wydarzenie, któremu towarzyszy wiele emocji.  Lata spędzone w murach szkoły to indywidualna historia każdego ucznia, ale również całej społeczności szkolnej. Wszystko zaczyna się po to, by kiedyś się skończyć, jednak wspomnienia pozostają w pamięci na zawsze. 

 

Dyrektor szkoły, Pan Piotr Popielarczyk powiedział, że każdy uczeń pozostawia w historii szkoły ślad i jednocześnie ten ślad pozostaje w nim samym. Zdobyta wiedza i umiejętności powinny być wykorzystane przez absolwentów naszej szkoły nie tylko na egzaminie dojrzałości, ale i w całym życiu.

Podróż trwająca te kilka ostatnich lat sprawiła, że absolwenci stali się dorosłymi ludźmi.

Były łzy wzruszenia, uśmiechy radości, gratulacje i chwile refleksji. Były podziękowania ze strony delegacji Rady Rodziców, a także życzenia szczęścia w dorosłym życiu padające z ust przedstawicielek Samorządu Uczniowskiego.

Uczniowie klas czwartych zapewnili widowni wydarzenia ciekawą część artystyczną, której celem było przedstawienie prawdopodobnych dalszych losów tegorocznych absolwentów. Wysiłek włożony w przygotowanie tej części służył symbolicznemu sposobowi podziękowania za wspólne chwile.

 

Drodzy absolwenci, życzymy Wam powodzenia i "połamania piór" na zbliżającym się egzaminie maturalnym!

Wierzymy w Was!